POŠTOVNÉ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1500kč

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   stříbrné navlékací přívěsky   »   Stříbrný navlékací přívěsek srdíčko

Stříbrný navlékací přívěsek srdíčko

cena:
513
257

Stříbrný navlékací přívěsek visací srdíčko

Identifikátor produktu: AESV145

Stříbrný navlékací přívěšek na náramek visací srdíčko. Na přívěsku je z jedné strany nápis TRUE LOVE, z druhé strany jsou postavičky držící se za ruce. Přívěšek má rozměr: kroužek šířka 0,4, vnitřní průměr 0,5cm, srdíčko 0,9x1,1cm.  Váha přívěšku je cca 3,2g. Přívěsek se navléká společně s různými i stejnými komponenty na náramek. Přívěsky navlékáte dle vlastního výběru a vkusu. Můžete kombinovat barvy nebo náramek sladit v jednom odstínu. Komponenty nemusíte kupovat najednou, ale postupně si je dokupovat a měnit tím vzhled vašeho šperku. Můžete dát inspiraci své rodině nebo přátelům, aby vám i oni vybrali nějaký z komponentů. Systém stejný jako firmy Pandora, Trollbeads apod.

Přívěšek je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000  s g­alvanickou upravou rhodiování, pro efektnější a luxusnější vzhled .


více značky Gaia

Gaia koncept

Sestavte si svůj vlastní, vizuálně unikátní šperk dle osobních preferencí a vkusu. Kolekci šperků Gaia tvoří podmanivé přívěsky, korálky a další stříbrné prvky, které jsou zdobeny zirkony nebo muránským sklem. Tyto samostatné části lze velmi jednoduše kombinovat do podoby náramků, náhrdelníků či náušnic, a vytvořit si tak jedinečné šperky, které Vás budou dokonale reprezentovat. Stejný systém jako u firmy Pandora, Trollbeads apod.