POŠTOVNÉ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1500kč

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   stříbrné navlékací přívěsky Gaia   »   Stříbrný přívěsek na náramek panáček panenka

Stříbrný přívěsek na náramek panáček panenka

cena:
460
230

Sttříbrný přívěsek navlékací panáček paneneka.

Identifikátor produktu: EESV001

Stříbrný navlékací přívěsek na náramek, panáček a paneneka-novomanželé. Přívěsek váží cca 2,1g. Systém je podobný jako u firmy Pandora, Trollbeads apod. Na stříbrný náramek navlékáte dle vlastního výběru komponenty. Můžete si náramek utvořit barevný, v jednom odstínu, nebo jej můžete mít celý stříbrný nebo nechat vyniknout pouze jeden barevný přívěsek. Přívěsky můžete střídat i podle barvy oblečení.
Přívěšek je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000  s g­alvanickou upravou rhodiování, pro efektnější a luxusnější vzhled .


více značky Gaia

Gaia koncept

Sestavte si svůj vlastní, vizuálně unikátní šperk dle osobních preferencí a vkusu. Kolekci šperků Gaia tvoří podmanivé přívěsky, korálky a další stříbrné prvky, které jsou zdobeny zirkony nebo muránským sklem. Tyto samostatné části lze velmi jednoduše kombinovat do podoby náramků, náhrdelníků či náušnic, a vytvořit si tak jedinečné šperky, které Vás budou dokonale reprezentovat. Stejný systém jako u firmy Pandora, Trollbeads apod.