POŠTOVNÉ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1500kč

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   stříbrné navlékací přívěsky Gaia   »   Stříbrný navlékací korálek barevný

Stříbrný navlékací korálek barevný

cena:
495
248

Stříbrný navlékací přívěsek smaltovaná kostička

Identifikátor produktu: ENESV092

Stříbrný navlékací přívěšek na náramek . Přívěsek je vyrobený jako kostička, která má ze dvou stran smaltovaný  růžový a z dalších dvou stran, fialový čtyřlístek. Systém stejný jako u firmy Pandora, Trollbeads apod. Přívěšek má rozměr 0,7x0,7cm.  Váha přívěšku je cca 1,7g. Přívěsek se navléká společně s různými i stejnými komponenty na náramek. Přívěsky navlékáte dle vlastního výběru a vkusu. Můžete kombinovat barvy nebo náramek sladit v jednom odstínu. Komponenty nemusíte kupovat najednou ale postupně si je dokupovat a měnit tím vzhled vašeho šperku. Můžete dát inspiraci své rodině nebo přátelům, aby vám i oni vybrali nějaký z komponentů.

Přívěšek je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000  s g­alvanickou upravou rhodiování, pro efektnější a luxusnější vzhled .


více značky Gaia

Gaia koncept

Sestavte si svůj vlastní, vizuálně unikátní šperk dle osobních preferencí a vkusu. Kolekci šperků Gaia tvoří podmanivé přívěsky, korálky a další stříbrné prvky, které jsou zdobeny zirkony nebo muránským sklem. Tyto samostatné části lze velmi jednoduše kombinovat do podoby náramků, náhrdelníků či náušnic, a vytvořit si tak jedinečné šperky, které Vás budou dokonale reprezentovat. Stejný systém jako u firmy Pandora, Trollbeads apod.