POŠTOVNÉ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1500kč

InfinitySilver.cz   »   Pravidla soutěže o stříbrnou soupravu Infinity

Pravidla soutěže o stříbrnou soupravu Infinity

Jak vyhrát soupravu Infinity?

1. Nakupte libovolné zboží z naší nabídky v termínu od 7.11. 2017 do 30. 11. 2017
2. Vyplňte formulář, který Vám obratem zašleme v potvrzovacím e-mailu
3. Tipněte si, kolik centimetrů řetízků se dohromady prodá v měsíci listopadu na www.infinitysilver.cz a www.infintiysilver.sk
4. Vyhrajte stříbrnou soupravu Infinity 


Možná se štěstí usměje právě na Vás! Přesné znění soutěžních podmínek naleznete níže. 

Úplné soutěžní podmínky

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem a organizátorem soutěže je BASSANO COLLECTION CZ s.r.o., IČ 27177564, se sídlem Vratislavova 4/27, 12800 Praha 2 (dále jen "pořadatel")

2. Místo a doba trvání soutěže

Soutěž proběhne prostřednictvím internetového obchodu www.infinitysilver.cz a www.infintiysilver.sk v termínu od 7.11. 2017 do 30.11. 2017. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit dobu trvání soutěže.

3. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České rebubliky či Slovenska, která v době konání soutěže nakoupí na našem e-shopu a poté řádně a pravdivě vyplní soutěžní formulář (dále jen "soutěžící").

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů.

Každý soutěžící se může účastnit soutěže, resp. zaslat svůj tip, pouze jednou, v opačném případě bude ze soutěže vyřazen. Rovněž budou vyloučeni soutěžící, kteří uvedou nesprávné, neúplné nebo zavádějící údaje, nebo u kterých bude podezření z podvodného či nekalého jednání v soutěži. Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci pořadatele, včetně jejich rodinných příslušníků a příbuzných.

4. Mechanismus soutěže

Princip soutěže je jednoduchý, stačí zaslat váš tip na otázku: "kolik centimetrů řetízků se dohromady prodá v měsíci listopadu na www.infinitysilver.cz a www.infinitysilver.sk?" prostřednictvím formuláře, který obdržíte v potvrzovacím mailu. Nejpřesnější tip vyhrává. V případě shody se výhercem stává autor tipu, který jsme obdrželi dříve.

5. Cena

Výherní cena: Stříbrná souprava Infinity skládající se z řetízku a náramku

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na změnu výhry, rovněž může uspořádanou soutěž kdykoliv prodloužit, přerušit, nebo bez udání důvodu zrušit bez nároku na náhradu. Jakékoliv vymáhání výhry nebo účasti v soutěži právní cestou je vyloučeno. V případě sporu či nejasností náleží právo rozhodování pořadateli soutěže. 

6. Vyhodnocení soutěže

Po ukončení soutěže bude výherce kontaktován emailem. Výsledky soutěže budou rovněž zveřejněné na našich facebookových stránkách. Výhra bude výherci zaslána nejpozději do 30 dní od ukončení soutěže.