POŠTOVNÉ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1500kč

InfinitySilver.cz   »   Jak si vybrat naušnice

Jak si vybrat naušnice

Jak si vybrat náušnice? To je zcela individuální záležitost. Je potřeba mít na mysli, že ne všechny náušnice sluší každému. Na trhu je mnoho rozmanitých druhů, typů a motivů. Jsou zde také rozdílné typy zapínání. Náušnice jsou vyrobeny z různých materiálů, záleží pouze na Vás, kterým dáte přednost.

stříbrné náušnice

V naší nabídce naleznete pestrou škálu stříbrných náušnic. Jsou rozděleny do kategorií kruhových náušnic, náušnic perly, náušnic se zirkony, visacích náušnic a nebo dětských náušnic. Mají různé druhy zapínání - od klasického zapínání, přes zapínání na puzetu, zapínání na patent, zapínání na šroubek a nebo speciální zapínání dopředu na háček, které je určeno pro děti. Náušnice bývají povrchně upraveny rhodiováním, což jim dodá efektivnější a luxusnější vzhled.

Kruhové náušnice

Tyto náušnice vynikají svou jednoduchostí a elegancí. Všechny tyto náušnice jsou rhodiovány, působí tedy efektivněji a luxusněji. Tyto náušnice se podobají bílému zlatu a mají jednoduché zapínání. Jsou ideální volbou při společenských událostech a vynikají například s jednoduchými šaty. Lze je však použít i pro každodenní užití.

Náušnice perly

Tyto náušnice působí luxusně a velkolepě. Jsou složeny ze stříbrných řetízků, na kterých jsou nalepené perly a kuličky. Zapínání mají na puzetu. Jsou taktéž rhodiovány a hodí se převážně do společnosti, mohou se však využít i k běžnému užívání.

Náušnice se zirkony

V této kategorii je široký výběr z rozmanitých druhů, motivů, tvarů a vzorů. Náušnice jsou zdobeny různě velkými zirkony - tedy blyštivými kamínky. Ty jsou v mnoha barevných provedeních. Náušnice mají buď zapínání na klasický patent, na puzet nebo na šroubek. Jedinečné a originální tvary, které každého okouzlí. Náušnice jsou vhodné pro každodenní užití. Jsou taktéž rhodiovány.

Náušnice se zirkony

Náušnice visací

Jsou složeny z různě dlouhých stříbrných řetízků, na kterých jsou umístěny kuličky nebo jiné geometrické tvary. Působí velice efektně a velkolepě. Tyto náušnice mají zapínání na puzet. Jsou galvanicky upraveny rhodiem a proti černání. Lze je použít při společenské události nebo i pro každodenní využití.

Dětské náušnice

Speciální kategorie náušnic, navržených speciálně pro děti. Tyto náušnice mají širokou nabídku dětských motivů, tvarů i elegantních kousků. Některé druhy jsou ozdobeny zirkony různých barev a mají vzhled bílého zlata. Děti si tyto náušnice jednoduše oblíbí. Mají zapínání na puzet nebo speciální zapínání dopředu na háček, které je navržené přesně pro děti. Jsou taktéž rhodiovány a určeny ke každodennímu užívání.